× ГОЛОВНА ГАЛУЗІ ПРОГРАМИ BAS ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ ПОСЛУГИ БЛОГ КОНТАКТИ
UA RU

FREDO Докмен

Сервіс доступний 24/7

МОЖЛИВОСТІ сервісу "fredo ДокМен"

ОПИС

«FREDO ДокМен» - сервіс для обміну електронними документами між користувачами програм для автоматизації бізнесу та їх контрагентами. Інтеграція з програмами дозволяє обмінюватися рахунками, актами та іншими документами без зайвих проміжних файлів.

Використання «FREDO ДокМен» зекономить час та кошти, уникне друку паперових копій для контрагентів. Обмін налоговими документами відбувається через «FREDO Звіт».

  • Створення документів за наявними шаблонами в сервісі «FREDO ДокМен».
  • Вивантаження рахунків, актів виконаних робіт, товарних накладних та інших документів з програм для автоматизації бізнесу в сервіс «FREDO ДокМен» без використання проміжних файлів (пряма інтеграція).
  • Підписання, шифрування та відправка документів контрагентам, які використовують сервіс «FREDO ДокМен», M.E.Doc, FlyDoc, Сота, через пряме або поштове з'єднання.
  • Отримання електронних документів від контрагентів, які використовують сервіс «FREDO ДокМен» або програми M.E.Doc, FlyDoc, Сота.
  • Завантаження рахунків, актів виконаних робіт, товарних накладних та інших документів з сервісу «FREDO ДокМен» в програми для автоматизації бізнесу без використання проміжних файлів (пряма інтеграція).
  • Пакетна обробка документів.
  • Робота з кваліфікованими електронними підписами (КЕП) всіх основних акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), включаючи безкоштовні КЕП від Державної Податкової Служби України.
  • Наявність модулів «Довільне підписання» та «Універсальний документ» для імпорту файлів будь-якого формату для підписання КЕП та їх відправки на випадкові електронні адреси, або для підписання та шифрування файлів будь-якого формату та їх відправки контрагентам, які використовують «FREDO ДокМен», M.E.Doc, Сота, FlyDoc.

Переваги сервісу "fredo ДокМен"

Надійність та підтвердження автентичності документів - шифрування та підпис документів з використанням КЕП.
Контроль процесу обміну електронними документами на всіх етапах - відображення статусів проходження електронного документа в інтерфейсі програми.
Економія ресурсів - зменшення витрат на папір, картриджі, поштові послуги та архівне простір.
Підвищення ефективності бізнес-процесів завдяки скороченню часу обміну документами.
Можливість отримання єдиної інтегрованої системи для звітності, адміністрування ПДВ та електронного обміну документами при наявності ліцензій на сервіси "FREDO Звіт" та "FREDO ДокМен".

СУПРОВІД ITC

ЩО ДАЄ ДОГОВІР СУПРОВОДУ ІТС?

ЛІНІЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ
ОНОВЛЕННЯ КОНФІГУРАЦІЙ BAS
ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ В BAS
А ТАКОЖ БАГАТО УНІКАЛЬНИХ СЕРВІСІВ, ДОСТУПНИХ З ДОГОВОРМ ІТС
ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОТРІБНА ДОПОМОГА З ПІДБОРОМ ПРОГРАМИ?

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Зверніть увагу, що ми працюємо в робочі дні з 9:00 до 18:00. Очікуйте дзвінок у понеділок :)

Знайшли помилку на сторінці?

×
Опис помилки

Дякуємо за повідомлення!


Надіслати