× ГОЛОВНА ГАЛУЗІ ПРОГРАМИ BAS ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ ПОСЛУГИ БЛОГ КОНТАКТИ
UA RU

Перехід на BAS

Гарантуємо збереження всієї бази даних та перенесення накопиченої інформації із застарілих програмних продуктів до BAS

Проведемо індивідуальні налаштування під ваш бізнес з урахуванням найскладніших вимог

Великий штат сертифікованих співробітників з досвідом робіт з перенесення даних із застарілих програмних продуктів

Склад пакету послуг із переходу на BAS

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕХОДУ НА BAS

ВАРІАНТИ ПЕРЕХОДУ НА BAS

Рекомендуємо не відкладати перехід на BAS – усі нововведення регулярно відображаються у програмі, більшість функціоналу, який доопрацьований, та звітів вже присутні у програмі.

Можливість роботи віддалена і у хмарі

Встановлення на ПК необов'язкове, можливість безпечної роботи з базами віддалено. Можна забезпечити роботу всієї компанії або окремих підрозділів віддалено, потрібен лише доступ до Інтернету.

Вбудована управлінська звітність та аналітика (керовані форми)

Поширені звіти та аналітика вже вбудовані в систему, більшість користувачів використовує типовий функціонал або мінімальні адаптації та доопрацювання.

Електронна звітність

У регулюючі органи (в т.ч. за електронними лікарняними та трудовими книжками) у 2 кліки.

Система постійно оновлюється, всі зміни форм звітності та вимог законодавства моментально відображаються у BAS

Звітність до регулюючих органів реалізована безпосередньо із застарілих програмних продуктів (в т.ч. за електронними лікарняними та трудовими книжками) у 2 кліки.

Сучасна платформа зі зручним інтерфейсом користувача

Можливість розмежувати права будь-яких користувачів, надавши доступ тільки до тих даних та звітів, які потрібні співробітнику для роботи, відключивши зайве.

Вбудована інтеграція з різними конфігураціями BAS

або з іншими обліковими системами та торговим обладнанням. Звітність до регулюючих органів реалізована безпосередньо із застарілих програмних продуктів (в т.ч. за електронними лікарняними та трудовими книжками) у 2 кліки.
ПОВНИЙ ОПИС

Компанії, які досі використовують застарілі рішення, не наважуються на перехід на BAS через страх втрати даних і дорожнечу проекту переходу. Система за довгі роки використання обросла надбудовами, нагромадженими помилками та «милицями» - потрібні постійні доопрацювання програми, виникають складнощі з оновленнями та впровадженням нововведень законодавства. Застаріла платформа більше офіційно не підтримується – це означає, що оновлення, допомогу з адаптацією, налаштуваннями та доповненнями програми отримати неможливо. Можливості BAS у порівнянні із застарілими програмними продуктами

 • Вищий рівень автоматизації. Програми BAS мають більш потужний функціонал, який дозволяє автоматично виконувати більшу кількість операцій, тим самим підвищуючи ефективність роботи компанії.
 • Оптимальне обслуговування та швидкість роботи системи. BAS відрізняє зручність обслуговування конфігурацій. Це пов'язано з тим, що більшу частину змін під специфіку бізнесу можна реалізувати стандартними налаштуваннями і в результаті отримати програму швидше, легше та дешевше в обслуговуванні.
 • Регулярне оновлення та відображення змін форм звітності та вимог законодавства. Звітність до регулюючих органів реалізована безпосередньо з BAS (в т.ч. за електронними лікарняними та трудовими книжками) у 2 кліка.
 • Розвинені засоби бізнес-аналітики дозволяють використовувати не просто таблиці та статистичні звіти, а інтерактивні документи з можливістю деталізації, точкового налаштування та аналітики. Широкий спектр діаграм (у тому числі діаграми Ганта, кругові, кільцеві, точкові, пухирцеві, інтерактивні діаграми) дозволяють відображати дані у графічному вигляді, зручному для аналізу (а у разі інтерактивних діаграм – ще й змінювати дані).
 • Поширені звіти та аналітика вже вбудовані в систему, більшість користувачів використовує типовий функціонал або мінімальні адаптації та доопрацювання.
 • Хмарні рішення, робота через інтернет – встановлення на ПК необов'язкове. Можна забезпечити безпечну роботу всієї компанії або окремих підрозділів віддалено, потрібен лише доступ до Інтернету.
 • Сучасна платформа зі зручним інтерфейсом користувача. Можливість розмежувати права будь-яких користувачів, надавши доступ тільки до тих даних та звітів, які потрібні співробітнику для роботи, відключивши зайве.
 • Вбудована інтеграція з різними конфігураціями BAS або іншими обліковими системами та торговим обладнанням. Можливість інтеграції з безліччю зовнішніх систем та веб-сервісів вже вбудована у програму. Зробіть із BAS інформаційне ядро компанії.
 • Ведення обліку кількох організацій однієї інформаційної базі. В одній інформаційній базі користувач може вести декілька організацій. При цьому дані про товар, контрагентів та статті витрат є загальними, що виключає подвоєння.
 • Ведення обліку відокремлених підрозділів. У версіях КОРП можливе ведення бухгалтерського та податкового обліку відокремлених підрозділів.
 • Масштабованість та продуктивність. Рішення на платформі BAS здатні «рости» разом з підприємством: від однокористувальних версій до корпоративних систем з десятками тисяч користувачів, що одночасно працюють. Архітектура системи забезпечує високу продуктивність і надійність зі збільшенням навантаження на систему та зростання обсягу оброблюваних даних.
 • Гнучкість та можливість до налагодження. Прикладні рішення на BAS можна модифікувати (кастомізувати) відповідно до галузевої та індивідуальної специфіки підприємства. Системи можуть розвиватися в міру розвитку бізнесу та зростання потреб користувачів, адаптуватися до нових тенденцій управління та обліку, змін законодавства і корпоративних стандартів.
 • Робота на мобільних пристроях. Мобільні технології BAS дозволяють створювати програми, що працюють на планшетах, смартфонах та інших мобільних пристроях під керуванням Android, iOS та Windows. Підтримується автономна робота мобільних програм, без з'єднання з Інтернетом, всі дані зберігаються на мобільному пристрої, використовуються різні варіанти інтеграції з центральною інформаційною системою (бек-офісом), у тому числі через Інтернет.

Приблизно 90% випадків комплексна послуга «Перехід на BAS» ділиться на такі послуги.

ПОСЛУГА МІНІМУМ СТАНДАРТ МАКСИМУМ
Обстеження. Оцінка фіксованої вартості та строків переходу із застарілих програмних продуктів на BAS Послуга надається безкоштовно
Перенесення даних (залишки, довідники, документи) із застарілих програмних продуктів до BAS
Встановлення параметрів обліку BAS, введення користувачів, налаштування прав доступу та інтерфейсів
Навчання користувачів BAS
Налаштування обміну із системою Клієнт-Банк
Налаштування обміну із зовнішньою системою BAS
Постановка задач та локальні доопрацювання продукту BAS під вимоги (специфіку) Замовника

Від чого залежить вартість та терміни переходу?

Вартість переходу складається з наступних етапів:

 • Придбання програми BAS. Підберемо необхідну конфігурацію або зв'язок програм, виходячи з поставлених вимог, цілей та завдань. Вартість етапу залежатиме від конкретного продукту, що впроваджується BAS. Перейти на актуальну версію BAS можна зі знижкою до 50%, здавши ліцензійний номер вашої BAS по акції апгрейд.
 • Встановлення вибраної BAS та початкові налаштування. Враховується структура замовника та цілі переходу, необхідність інтеграції BAS із зовнішніми системами та особливостями цих систем.
 • Перенесення даних без втрат. Це найвідповідальніший етап переходу із застарілих програмних продуктів на BAS, що вимагає високої кваліфікації фахівців та великого досвіду роботи, багато в чому залежить від особливостей поточної BAS. Даний етап краще довірити професіоналам, а не переносити дані самостійно або за допомогою фрілансерів.
 • Навчання персоналу роботі з новим функціоналом та інтерфейсом.

Проведемо безкоштовне обстеження та аналіз поточної системи, визначимо оптимальну технологію та вартість переходу із застарілих програмних продуктів на BAS. Довіртеся професіоналам!

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕХІД

НАШІ КЛІЄНТИ ДОВІРИЛИ НАМ ПЕРЕХІД НА BAS, ТОМУ ЩО:

 • Ми знаємо все про платформи та конфігурації програм BAS.
 • Ми розробляємо власні рішення на базі платформ BAS.
 • Ви платите лише за результат.
 • У Вас завжди буде особистий менеджер - «перекладач», який допоможе Вам та технічному спеціалісту зрозуміти один одного.
 • Ми забезпечимо повне занурення спеціалістів у бізнес-процеси Вашої компанії.
 • Не важливо, в якій точці планети Ви знаходитесь – ми зможемо виконати доробку конфігурації віддалено.
 • Ми відповідаємо за свою роботу.
 • Гарантуємо збереження всієї бази даних та перенесення накопиченої інформації із застарілих програмних продуктів до BAS.
 • Проведемо індивідуальні налаштування під ваш бізнес з урахуванням найскладніших вимог.
 • Великий штат сертифікованих співробітників з досвідом робіт з перенесення даних із застарілих програмних продуктів.

залишились питання щодо переходу на bas?

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Зверніть увагу, що ми працюємо в робочі дні з 9:00 до 18:00. Очікуйте дзвінок у понеділок :)

Знайшли помилку на сторінці?

×
Опис помилки

Дякуємо за повідомлення!


Надіслати