× ГОЛОВНА ГАЛУЗІ ПРОГРАМИ BAS ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ ПОСЛУГИ БЛОГ КОНТАКТИ
UA RU

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Покупець може звернутися з вимогою повернення коштів відповідно до Умов повернення та термінів, описаних у цьому документі.

1. Обмін та повернення товару, що постачається в електронному вигляді

Повернення коштів за програмні продукти, послуги доступу до онлайн версій програмних продуктів та онлайн доступу до оновлень програмних продуктів можливе лише до надання Клієнту реєстраційного номера програмного продукту, чи логіна доступу до сервісу.

Після надання реєстраційного номера/логіна доступу до сервісу, повернення коштів неможливе, оскільки у момент надання реєстраційного номера/логіна відбувається реєстрація права користування даним програмним продуктом/сервісом доступу за конкретним користувачем.

Повернення коштів за дистрибутиви драйверів, що поставляються, для роботи обладнання можливе лише до моменту реєстрації серійного номера обладнання в системі ліцензування драйверів, або до моменту надання коду активації драйвера на обладнання клієнта.

Після реєстрації обладнання клієнта в системі ліцензування або надання коду активації повернення коштів неможливе.

Програмні продукти, послуги доступу до онлайн версій програмних продуктів, послуги онлайн доступу до оновлень програмних продуктів, драйвера для роботи обладнання поставляються на умовах «as is». Некоректна робота будь-якого з програмних модулів, що містяться в цих продуктах, не є підставою для повернення коштів після надання реєстраційного номера/логіна доступу/серійного номера/реєстрації обладнання в системі ліцензування. Виправлення таких помилок здійснюється клієнтом самостійно, або із залученням сторонніх фахівців. Компенсація витрат клієнта з боку постачальника при цьому не провадиться.

2. Обмін та повернення товару, що постачається фізично

Повернення коштів за купівлю торговельного та комп'ютерного обладнання здійснюється, якщо:

У разі некомплектності торговельного обладнання протягом 3 тижнів повинна бути зроблена заміна проданого недоукомплектованого товару на аналогічний або проведена доукомплектація товару. Дані правовідносини регламентуються договором про поставки товару.

3. Порядок пред'явлення претензій та регламент повернення коштів

У разі виявлення невідповідності кількості та/або якості товару, покупець зобов'язаний повідомити постачальника про це безпосередньо в момент отримання товару. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером обслуговуючого офісу та дотримуватися його подальших інструкцій. Необхідно мати при собі документи, що підтверджують приймання та оплату товару – платіжне доручення, акт приймання/передачі або видаткова накладна.

Для оформлення повернення коштів слід:

Повернення коштів здійснюється протягом 3 тижнів за допомогою того ж способу руху коштів, який був використаний при оплаті товару. Для встановлення точнішого терміну повернення коштів необхідно зв'язатися з менеджером.

Усі нестандартні ситуації вирішуються особливо після детального обговорення з менеджером.

Знайшли помилку на сторінці?

×
Опис помилки

Дякуємо за повідомлення!


Надіслати